ua en ru

Український боксер Глазков про бій Усик – Гловацьки: "Впевнений у перемозі Саші на 100%"

Український боксер Глазков про бій Усик – Гловацьки: "Впевнений у перемозі Саші на 100%" Фото: В'ячеслав Глазков (zn.ua)

Екс-претендент на чемпіонський титул за версією IBF розповів, що поляк буде боротися до останнього

Колишній претендент на чемпіонський титул за версією IBF в суперважкій вазі В'ячеслав Глазков заявив, що в поєдинку Усик – Гловацьки безумовно переможе українець.

"Ми з Сашею ще на Олімпіаді в Пекіні були однією командою. Впевнений у перемозі Саші на 100%. Він дуже технічний і розумний боксер, у нього дуже складно потрапити прицільно, у нього природна витривалість і за останній час він ще додав фізично! Так, що у Гловацького мало шансів на перемогу. Він хороший, вольовий боксер, але в технічному плані сильно поступається Олександру. Думаю, бій триватиме всі 12 раундів, при переважній перевазі Усика", - розповів Вічок, передає "Сьогодні".

Також боксер додав, що поляк серйозний суперник і буде боротися до останнього.

“Сам з Гловацьким я не стикався, але бачив його бої проти Хука і Каннінгема. Залишив враження воїна! Він буде боротися до кінця! Згадати навіть пропущений удар від Хука. Важкий нокдаун був. Практично нокаут! Але він встав і пішов одразу в "розмін", тим самим осадив Хука назад!", - зазначив він.

Бій Усик – Гловацького відбудеться в суботу, 17 вересня, у Гданську.

Раніше повідомлялося, що в Усика з'явилося "секретну зброю" перед боєм з Гловацького.