ua en ru

Український чемпіон Абраменко прикрасив обкладинку The New York Times в Facebook

Український чемпіон Абраменко прикрасив обкладинку The New York Times в Facebook Фото: Олександр Абраменко (noc-ukr.org)

На фото зображений коронний стрибок спортсмена

Український олімпійський чемпіон на Іграх 2018 в Пхенчхані Олександр Абраменко прикрасив обкладинку в Facebook сторінки видання The New Tork Times. На знімку наш фристайлер виконує стрибок, який у підсумку став найкращим на Олімпіаді 2018 і приніс Україні золоту медаль.

Український чемпіон Абраменко прикрасив обкладинку The New York Times в FacebookСкріншот (facebook.com/nytimes)

Нагадаємо, що на Олімпійських Іграх 2018 відбулися фінальні виступи в чоловічій лижної акробатики. 29-річний миколаївець Олександр Абраменко завоював першу медаль для України на Олімпіаді в Пхенчхані, здобувши "золото" у фрістайлі.

Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов повідомив, що підписав наказ про виплату 125 тис. доларів винагороди українському спортсмену, який приніс Україні омріяну "золото".

Читайте також російська наречена українського чемпіона Абраменко розповіла про майбутнє весілля. Олександр і Олександра зустрічаються більше двох з половиною років. Познайомилися вони, за словами дівчини, на спортивних змаганнях в Сочі в недалекому 2015 році.