ru ua

В українських чиновників знайшли більше тисячі "офшорних" квартир

В українських чиновників знайшли більше тисячі "офшорних" квартир Фото: Квартира (unsplash.com/Brandon Griggs)

За документами нерухомість належить іноземним фірмам і громадянам

В 2016 році задекларували українські чиновники 1688 об'єктів нерухомості на офшорні компанії. Про це повідомляє Bihus.info.

Найбільше на іноземні фірми записували квартири – 1065 об'єктів. На другому місці – житлові або садові будинки (383), а на третьому – земельні ділянки. Крім того у чиновників у деклараціях нарахували 24 "офшорних" гаража і паркомісць, а також 87 об'єктів іншого нерухомого майна.

В українських чиновників знайшли більше тисячі "офшорних" квартир

Інфографіка (bihus.info)

Наприклад, у народного депутата з "Опоблока" Юлії Льовочкіної є 1056-метрова вілли на Лазурному узбережжі Франції. Записана вона на датську фірму Glorietta Investments 1 ApS, однак згідно з розділом про корпоративні права, кінцевим бенефіціарним власником вілли є сама Льовочкіна.

Крім того, у неї є квартира в Греції площею 332 кв. м і 361-метровий будинок у Франції. Це майно також записано на офшорні квартири.

У нардепа з БПП Шлеба Загорія є арендована квартира на 266 кв. м. Належить вона офшорної компанії Blackmont Limited.

Раніше стало відомо, як живе заступник одеського прокурора.

За даними декларацій, єдиним доходом Юрія і Вікторії є заробітна плата, яка за два роки склала 492 тис. грн. При цьому в 2015 році Вікторія Кічук не задекларувала ніяких доходів, хоча вказувала, що працює в прокуратурі.

Діти чиновників в 2015 році, на той час 5-річний Ернест Кічук і 11-річна Валерія Кічук, отримали подарунок вартістю 1 млн грн. Валерій Чинахов - батько Вікторії Кічук подарував дітям дачну ділянку. При цьому ніякого бізнесу, зареєстрованого на тестя прокурора, не виявлено.