Український гопак у Донецьку змусив "ва*ників" шипіти

STYLERLIFE        07.11.2016 - 09:10
Фото: У Донецьку станцювали гопак (facebook.com/uhrupenko)
Фото: У Донецьку станцювали гопак (facebook.com/uhrupenko)

Жителі окупованих територій східних областей нашої країни скучили за українською культурою

В окупованому Донецьку академічний ансамбль пісні і танцю "Донбас" виконав національний український танець гопак. Про це на своїй Facebook-сторінки розповів єнакіївський лікар і блогер Олександр Чернов.

За словами Чернова, якого російські ЗМІ прозвали "доктор Смерть", концерт відбувся 5 листопада.

"Ансамбль "Донбас" знову станцював "Запорожців" з елементами гопака. І з душею! Викликавши захват публіки і шипіння вати", - написав він.

 

ДэНэРэ окупований Донецьк. Ансамбль "Донбас" 5.11 знову станцював "Запорожців" з елементами гопака. І з душею! Викликала сп...

Опубліковано Alexandr Chernov 6 листопад 2016 р.

Чернов також нагадав, що кількома днями раніше ансамбль станцював гопак в окупованому російськими військами Єнакієвому.

"Програма: "морячки", хороводи і танці в гімнастерках часів ВВВ, що вже набили за два роки оскому. Але глядачі посеред концерту зажадали від ансамблю "Донбас" станцювати гопак: "Адже, пам'ятаємо, в 2013 році танцювали!" Ведучий, було, заперечив, що "немає костюмів", але самі артисти охоче погодилися. Нехай трохи незграбний і не зовсім етнічно достовірний по костюмах, але, як сказали після номера самі артисти: "Вже й не пам'ятаємо, коли танцювали. Але костюми з собою весь час возимо". І подякували публіці! А під час танцю молодняк з задніх рядів залу, перекриваючи музику, кричав: "Донбас - Україна!" І людей, які посміхалися при цьому, було набагато більше, ніж похмурих і незадоволених", - зазначив блогер.

Раніше ансамбль Вірського присвятив танець збірній України.

 

On Top