"Головний рупор Кремля аплодує стоячи": Український телеканал звинуватили в дискримінації за мовним принципом

Український телеканал звинуватили в дискримінації за мовним принципом
Фото: Телебачення

Одна з програм висміяла законопроект про квоти на телебаченні і радіо

Канал ICTV дискримінує українців за мовним принципом. Про це заявив заступник голови Київської міської організації ВМГО "Батьківщина Молода" Тарас Писаржевський на сторінці спільноти "Бойкот російського телепродукту" Facebook.

За словами Писаржевського, коміки в передачі "Дизель шоу" висміяли мовні квоти в ЗМІ. За сюжетом глядачам запропонували уявити, що буде, якщо на радіо і телебаченні буде повністю україномовний контент. Гумористи відзначили, що в такому випадку, на радіо будуть крутити тільки пісні Віктора Павліка, Олександра Пономарьова, Іво Бобула і Михайла Поплавського.

"Весь сюжет побудований на сюжетних маніпуляційних лініях про те, що україномовні українці - це дибилковатые люди, що у нас не існує чудових українських пісень, а все те, що нове - це низькопробний мотлох, що на українському неможливо творити, що альтернативи мови в Україні просто не існує і навіть бути не може. Таке враження, що це готував Кисельов", - написав Писаржевський.

"Матеріал, який абсолютно не відрізняється від інших пропагандонних на мордорському каналі. Головний рупор Кремля аплодує стоячи таким "талановитим" авторам, сценаристам і режисерам", - зазначив він.

"Я просто в шоці! Як це могли взагалі допустити трансляції в Україні?! "- додав Писаржевський.

Раніше у мережі обурилися протестом "Інтера" проти мовних квот на ТБ.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся