Український журналіст назвав Росію великою країною

Український журналіст назвав Росію великою країною
фото: Юрій Кот (facebook.com/yurykotkot)

При цьому він заявив, що в Україні рсотуть антисемітські настрої

Скандальний український журналіст Юрій Кіт, який взимку 2014 року вів мітинги Антимайдана, а з недавніх пір живе в РФ, назвав Росію великою країною. Таку заяву він зробив в ефірі програми "Місце зустрічі" на телеканалі НТВ.

"Причина даної ситуації полягає в тому, що й антисемітизм, і нацизм і фашизм в Україні... Причина в чому – в русофобії. І антисемітизм, і нацизм будуються на русофобії", - сказав він.

При цьому український політолог В'ячеслав Ковтун, який також знаходився в студії, почав звинувачувати Кота в тому, що він виступає як імперський пропагандист за велику Росію, а не Україну.

"Так, я виступаю за велику Росію, тому що так і є. Росія – велика країна, запам'ятай це. І коли вона поверне собі свою велич, в Україні буде все добре. Просто, на жаль, так вийшло, що був період, коли Росія була слабка", - заявив Юрій Кот.

Відео: Ефір програми "Місце зустрічі" (youtube.com/НТВ)

Раніше экс-регіонал зробила провокаційну заяву в ефірі ростб.

Скандальний політик вирішила висловитися з приводу закону про реінтеграції Донбасу. Зокрема, її обурило покладання на РФ обов'язку відшкодувати моральний і матеріальний збиток жителям тимчасово окупованих українських територій.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся