ru ua

Українське посольство в Британії по-особливому привітало принца Гаррі і Меган Маркл

Українське посольство в Британії по-особливому привітало принца Гаррі і Меган Маркл Фото: (REUTERS)

Україна приєдналася до привітаннь королівської сім'ї зі вступом у шлюб

Весілля принца Гаррі і Меган Маркл відбулося 19 травня. Церемонія одруження пройшла в Вінздорі, в каплиці Святого Георгія близько 14:40. Українське посольство в Лондоні, Великобританія, приєдналося до безлічі привітань молодят з весіллям. Вітальну листівку і побажання були опубліковані на офіційній сторінці посольства у Twitter.

Українське посольство в Британії по-особливому привітало принца Гаррі і Меган Маркл

Фото: (twitter.com/UkrEmbLondon)

"Бажаємо Королівській парі всього найкращого і довгих років щастя та любові", — написано в повідомленні під вітальною листівкою.

Українське посольство в Британії по-особливому привітало принца Гаррі і Меган Маркл

Скріншот поста облікового запису twitter.com/UkrEmbLondon

Весілля принца Гаррі і Меган Маркл обійшлося королівській скарбниці в 35 мільйонів фунтів стерлінгів. Цікаво, що 32 мільйони були витрачені на забезпечення безпеки. Незважаючи на великі витрати, виручка від продажу сувенірів і напливу туристів склала близько одного мільярда.

Подивитися на торжество прибули сотні тисяч людей. Зіркові гості були у вишуканих головних уборах, смокінгах і сукнях від наймодніших дизайнерів. Цікаво, що серед запрошених були колишні пасії принца Гаррі.

Після церемонії принц Гаррі і Меган Маркл вітали підданих Її величності і всіх тих, хто побажав своїми очима побачити весільну процесію року. Після церемонії Єлизавета II запросила на урочистий обід молодят і гостей.

До речі, Styler зібрав добірку найбільш цікавих і химерних нарядів зірок, присутніх на весіллі молодят.

Відео: /video.rbc.ua