ua en ru

На українському блок-посту затримали колишню коханку Гіві

17:48 21.01.2016 Чт
1 мин
Дівчина познайомилася з бойовиком під час підготовки у терористичному таборі
На українському блок-посту затримали колишню коханку Гіві Фото: www.facebook.com/alexnoiyit

В Авдіївці на блок-посту військових сил України затримали колишню коханку бойовика "Гіві". Про це у своєму Facebook повідомив координатор конструкторських груп українських безпілотників Алекс Нойт.

"В Авдіївці на блок-посту ВСУ затримали агента ДНР, минулий посилену підготовку в російських терористичних таборах. Жінка 24 років, виконувала розвідку розташування і складу сил ЗСУ, вербування агентів, а також підготовку терористичних актів в мирних українських містах. Її тренували на базах угруповання "Схід" у командира з позивним "Лебідь", - написав Нойт.

В Авдіївці на блок-посту ВСУ затримали агента ДНР, минулий посилену підготовку в російських терористичних таборах....

Опубліковано Alex N Alex Noyt 21 січня 2016 р.

Нойт підкреслив, що затримана скаржилася на мучили її останнім часом кошмари і була впевнена, що за нею стежили партизани Донбасу.

"Затримана розповіла, як під час підготовки в таборі "Сходу", мала бурхливий роман з распиареным "героєм" Новоросії "Гіві", тому знає багато цікавих подробиць про цього персонажа", - додав він.

До речі, російський активіст отримав статус біженця в Україні.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: