На українському сайті оголошень шахраї кілька років "розводять" людей за однаковою схемою

STYLERLIFE        16.11.2016 - 11:40
Фото: Людей просять назвати дані своєї кредитної карти
Фото: Людей просять назвати дані своєї кредитної карти

Чоловік, якого намагалися обдурити, повідомив, що зібрав всю необхідну інформацію і написав заяву в поліцію

У мережі розповіли про шахраїв, які вже шість років поспіль обманюють людей за однаковою схемою. Мова йде про сайт оголошень Olx.ua. Про це повідомив на своїй Facebook-сторінки Сергій Бабенышев.

"Сьогодні просто чудовий день. Мене намагалися розвести, при продажу товару через сайт OLX Україна загалом коротко про цьому способі розлучення:1. Ви розміщуєте оголошення на сайті olx.ua; 2. Вам телефонує потенційний клієнт (шахрай), з телефонного номера 0502073305, з пропозицією купити у Вас ваш товар, перерахувавши гроші на кредитку, і тільки на кредитку. Мотивуючи це тим, що він юр особа, і несучи всяку нісенітницю з цього приводу. Обіцяє оплатити через пару годин; 3. Через пару годин, вам дзвонить "представник" Приватбанк Ощадбанк з телефонного номера 0919442718, каже що вам надійшла сума, яка зараз заблокована на рахунку, і для того щоб її отримати, потрібно відкрити поточний рахунок. Для підтвердження, що ваша карта, вас просять вказати ліміт, і суму коштів на картці (я вказав що залишок на карті приблизно 9000)", - написав харків'янин.

 

Сьогодні просто чудовий день. Мене намагалися розвести, при продажу товару через сайт OLX Україна загалом коротко про е...

Опубліковано Сергеєм Бабенышевим 15 листопад 2016 р.

Чоловік розповів, що "розкусив" шахраїв, а ті зізналися, що промишляють так вже шість років.

Нагадаємо, експерт розповів, як уберегтися від "циганського гіпнозу".

On Top