ua en ru

Українську чемпіонку назвали у Росії секс-символом

Українську чемпіонку назвали у Росії секс-символом Фото: Юлія Левченко (instagram.com-levchenkou)

Російський журналіст зробив компліменти українці

Українську олімпійську чемпіонку Юлію Левченко вже не перший раз називають однією з найкрасивіших спортсменок планети. На цей раз цей факт визнали і в Росії. Відоме російське видання "Спорт-Експрес" назвало українку секс-символом легкої атлетики в Україні. Її красою захопився і журналіст, який брав у неї інтерв'ю.

Українську чемпіонку назвали у Росії секс-символомФото: Красуня Юлія Левченко (instagram.com evchenkou)

"Зараз ранок, а ви виглядаєте чудово. Коли останній раз виходили з кімнати, просто вмившись і не подаючи ніякої краси?" - запитав журналіст у олімпійської чемпіонки.

Спортсменка на це відповіла:

"Ой, дякую! Якщо чесно, останні два дні я так і робила. Все залежить від настрою. Як і у всіх дівчат. Якщо воно є – буду виглядати добре. Якщо хочу побути природною, значить, треба так", - сказала Юлія.

Українську чемпіонку назвали у Росії секс-символомФото: Юлія Левченко (instagram.com-levchenkou)

Нагадаємо, що Юлія Левченко - українська стрибунка у висоту, срібний призер чемпіонату світу 2017 року, учасниця літніх Олімпійських ігор 2016 року, олімпійська чемпіонка серед юніорів 2014 року.

Читайте також перша ракетка України Еліна Світоліна розлучилася зі своїм коханим - гравцем збірної Англії з крикету Рисом Паливо..

Українці завоювали золото на Олімпіаді (відео: STYLER.rbc.ua)