ua en ru

Спочатку рейдери, тепер суд: українську вчительку п'ять років виганяють з власного будинку на Печерську

Спочатку рейдери, тепер суд: українську вчительку п'ять років виганяють з власного будинку на Печерську Фото: Ніна Москаленко (telegraf.com.ua)

Землю українського педагога намагаються забрати вже п'ять років, незважаючи на люстрацію суддів

Вчителька Ніна Москаленко знову просить громадськість про допомогу. Її будинок на Печерську намагаються відсудити вже протягом п'яти років.

Якщо раніше її будинок атакували титушки, то зараз на просту українку, якій не пощастило жити серед багатіїв, чекає чергове судове засідання. Про це вона розповіла "Грошам".

"Що говорити про люстрацію. Хоча б один суддя був люстровано в Печерському суді. Мене буде судити післязавтра Новак Роман. До цього судив мене Козлов. Перед цим мене судила Волкова, Фаркуш, Царевич, Кицюк, Вовк", — поскаржилася жінка.

Всім суддям вона неодноразово доводила, що ділянка, на якій знаходиться її будинок, — земля ще її батьків. На Печерську виросла вся родина Ніни Москаленко. Але невідомий переписав 20 сток її землі на підставну особу.

За словами Москаленко, за всім цим стоїть юрист, відомий своїми зв'язками з побіжним харківським олігархом Сергієм Курченком.

Нагадаємо, раніше міліція закрила справу проти вчительки Ніни Москаленко.