ua en ru

"Українство головного мозку": на росТБ російському журналістові пригрозили в'язницею

"Українство головного мозку": на росТБ російському журналістові пригрозили в'язницею Фото: Олександр Тверській (facebook.com/TverskoyAA)

Блогер близько місяця перебував у Києві

Російському журналістові Олександру Тверському в ефірі росТБ погрожують тюрмою за його підтримки України і висловлювань проти РФ. Відповідне відео блогер розмістив на своїй сторінці в Facebook.

"Ну, ось в принципі і все. Офіційно на 140-мільйонну країну оголошено новий ворог народу - Олександр Тверський. Немає у мене вдома, немає минулого, немає нічого. Озвучені в прямому ефірі дві статті та повернення начебто немає. Ризикнути можна повернутися, але виправдано і треба", - прокоментував Тверський.

Відео: Сюжет на росТБ (facebook.com/TverskoyAA)

На російському пропагандистському каналі "Росія 24" вийшов сюжет про Олександру Тверському з коментарями члена член Асоціації правників РФ Романа Ардыкуца.

"Незважаючи на те, що Тверський знаходиться не на території Росії, а на Україні, як тільки він з'явиться на території Російської Федерації, його можуть затримати. І його дії будуть кваліфіковані, як мінімум, за статтею 282 – це "Розпалювання ворожнечі", і 128 – "Наклеп". За статтею 282 він може отримати термін від 2 до 5 років, а за статтею 128 – до 1 мільйона рублів штрафу", - сказав він.

"Про українство головного мозку", – підсумував ведучий.

"Українство головного мозку": на росТБ російському журналістові пригрозили в'язницею

Скріншот поста (facebook.com/TverskoyAA)

Раніше журналіст з РФ розповів, чого втратив з-за своїх переконань.

"Фактично у мене немає нічого, що могло б бути у нормальної людини, піди я хоч на якийсь компроміс із собою, спробуй я хоча б всидіти на двох стільцях, задвинь я свою совість в курний комірчину своєї душі, та міцніше замок б на нього..." – написав Тверській.