ua en ru

Українцям запропонували "пробачити" російських гастролерів

Українцям запропонували "пробачити" російських гастролерів Російські артисти (Колаж РБК-Україна)

Відомий журналіст розповів, як потрібно діяти українцям з російськими музикантами

Відомий російський музичний критик і рок-журналіст Артемій Троїцький вважає, що артистів, які виступають в анексованому РФ Криму, треба пробачити. Про це він сказав в ефірі "Радіо Свобода".

"Я думаю, що артисти - це не настільки важливі персони, щоб застосовувати до них якісь сильнодіючі заходи. Артисти - це не чиновники і не військовослужбовці, це навіть не пропагандисти... Артисти - люди підневільні. Вони - раби шоу-бізнесу, які заради успіху, гастролей і гонорарів готові на компроміси. У них, я б сказав, така проститутська позиція. Карати, не пускати в країну, ставитися, як до дуже серйозних порушників, на мій погляд, не варто", - сказав Троїцький.

Російські артисти в Україні: ласкаво просимо чі в'в'їзд заборонено?

Російські артисти в Україні: ласкаво просимо чі в'в'їзд заборонено? Про це говоримо із солістом гурту "Антитіла" Тарасом Тополею, російським музичним критиком Артемом Троїцьким та віце-прем'єр-міністром України В ячеславом Кириленком у програмі Ваша Свобода

Опубліковано Радіо Свобода 4 липня 2017 р.

Відео: Артемій Троїцький в ефірі "Радіо Свобода" (facebook.com/RadioSvoboda.Org)

Також він висловився про російських артистів, які позитивно висловлюються про так звані "ЛДНР" і підтримують анексію Криму.

"Я думаю, що найкращим уроком цим артистам було б, якби вони приїхали в Київ, Львів чи Харків і подивилися на реакцію на них української публіки. Після того, як їх закидали б тухлими помідорами і яйцями, їм самим перехотілося б їхати в Україну", - додав критик.

Раніше в мережі запропонували пускати в Україну всіх російських артистів, але лише з однією умовою.