ua en ru

Українцям-призерам Олімпіади 2016 виплатили грошові премії

Українцям-призерам Олімпіади 2016 виплатили грошові премії Фото: Члени олімпійської збірної України (noc-ukr.org)

Наші спортсмени отримали цінні подарунки за успішний виступ на головних стартах чотириріччя

Національний олімпійський комітет України виплатив грошові нагороди, обіцяні спортсменам за медалі Ігор у Ріо-де-Жанейро. Про це повідомляється на сайті НОК.

Наголошується, що премії становили 300, 200 і 120 тис. грн за золоті, срібні та бронзові медалі відповідно. Додамо, що разом з грошовими нагородами, спортсменам були вручені цінні подарунки.

Урочисте вручення відбулося на головній спортивній арені країни - НСК "Олімпійський" - в рамках Олімпійського уроку під час святкування дня фізичної культури і спорту України.

Тренерам наших призерів були вручені "сучасні гаджети".

"Ми пишаємося нашими олімпійцями. Кожен з них - справжній герой. В честь їхніх перемог в Ріо піднімався прапор України і звучав наш гімн. НОК України і надалі буде підтримувати наших спортсменів і тренерів, які є яскравим прикладом для молоді, взірцем виховання сильної та здорової нації", - заявив глава НОК Сергій Бубка.

До речі, Styler поспілкувався з легендарною саблисткой, яка принесла Україні майже всі можливі в її виді спорту нагороди, в тому числі дві медалі Олімпіади в Ріо.