Українців просять допомогти врятувати від інвалідності "вусатого няня"

Фото: Фото: Віталію Шаганову потрібна операція на ногах (flickr.com)
Фото: Фото: Віталію Шаганову потрібна операція на ногах (flickr.com)

Якщо вчасно не провести оперативне лікування, Віталій Шаганов може залишитися без ніг

Активісти благодійного фонду "Давай допоможемо!" просять усіх небайдужих українців допомогти врятувати Віталія Шаганова від інвалідності.

З 2015 року в мужчини почали буквально синіти нижні кінцівки. Після тривалих обстежень в різних спеціалістів було встановлено тяжкий діагноз - облітеруючий атеросклероз судин тазу та нижніх кінцівок. За таких обставин лікарі повідомили, що якщо вчасно не провести оперативне лікування, то чоловік може взагалі залишитись без ніг.

Понад 30 років Віталій Іванович самовіддано пропрацював слюсарем, а наразі перед заслуженою пенсією, з усією любов’ю виховує єдиного маленького внука: читає йому казки, навчає і завжди бере з собою на рибалку.

"Вони просто "не розлий вода", а дідуся навіть жартома називають "вусатим нянем", - каже донька Віталія Івановича Марина.

Для того, щоб допомогти Марині, яка всіма силами бореться за свого батька, і подарувати 57-річному дідусеві радісну старість, яку він зможе активно проводити, виховуючи свого онука, необхідно зібрати 134 820 грн. Допомогти Віталію Шаганову можна на сайті фонду "Давай допоможемо!"

До речі, художниця-переселенка продає картини, щоб зібрати гроші на операцію.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся