Українців просять допомогти врятувати життя доньці АТОшника

Українців просять допомогти врятувати життя доньці АТОшника
Фото: Батьки Софії (facebook.com/svoboda.gayda)

Дівчинка потребує термінової операції за кордоном

Українців просять допомогти врятувати дівчинку Софію, якій немає ще й року.

У дівчинки атрезія жовчовивідних шляхів, біліарний цироз печінки. Батьки за два тижні повинні зібрати 130 тис. євро на операцію. Інакше дитина помре.

Зараз лікарі оцінюють стан дівчини як критичний - необхідна термінова трансплантація печінки. Софія цілодобово підключена до крапельниць, які підтримують організм, щоб дитина змогла протриматися до операції.

Донором буде батько дівчинки - Руслан, він є учасником бойових дій на Донбасі.

"Десять місяців тому в молоденьких батьків була надія, що пересадка печінки не знадобиться, що обійдеться лікуванням в Україні. Тоді в день добровольця активісти зібралися з АТОшниками, вони взяли свої бойові нагороди і разом пішли "колядувати". Прокуратура, обл- та міськрад, податкова та суди. Хлопці просили врятувати дочку їхнього побратима і готові були продати свої нагороди, які порівняно з життям дитини - нічого не варті. Зібрали тоді 100 тис. грн і це продовжило життя дівчинці. Але минув час і операція таки знадобилася", - написала в Facebook активістка Таїса Гайда.

Відео: Українців просять допомогти врятувати життя дочці АТОшника (YouTube/Zaxid.Net)

Батьки звертаються до всіх небайдужих допомогти врятувати їхню дочку. Реквізити для допомоги: Карта ПриватБанку №5168755107271377 (Бойко Тетяна).

До речі, у Житомирській області чоловік врятував сусідських дітей з вогню.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся