День народження Тараса Шевченка: Українці з усього світу взяли участь у флешмобі Global Shevchenko

Українці з усього світу взяли участь у флешмобі Global Shevchenko
Фото: Скульптура Тараса Шевченко

В пам'ять про Кобзаря багато українців зачитали уривок вірша "В казематі"

З нагоди річниці Дня народження українського письменника Тараса Шевченка українці з усього світу взяли участь у масштабному флешмобі Global Shevchenko.

Учасники акції демонстрували пам'ятники на честь Кобзаря, встановлені по всьому світу та в Україні, а також масово і синхронно цитували поета.

Всього в світі встановлено 1385 пам'ятників Тарасу Шевченку: 1257 – в Україні та 128 - в 35 країнах за кордоном. Ельданіз Гурбанов опублікував фото ще одного пам'ятника Кобзареві, який, за його словами, встановлять в одному з міст нашої країни - у Глухові.

Українці з усього світу взяли участь у флешмобі Global Shevchenko

Фото: Новий пам'ятник

У мережі протягом дня масово публікують відео, на яких зняте читання вірша Шевченка "В казематі". Крім киян, уривок "Мені однаково..." читали не тільки жителі інших міст України, але й інших країн.

 

 

 

Українська громада Кіпру прийняла участь у Міжнародному флешмоб #GlobalShevchenko. Головна мета флешмобу – вшанувати пам'ять великого Кобзаря, показавши пам'ять пам'ятники, встановлені по всьму світу та Україні, що свідчить про його визнання та любов українського народу. За відсутністю пам'ятника на Кіпрі, #УкраїнціКіпру вшанували пам'ять великому Кобзареві особливо шляхом прочитання віршів Тараса Григоровича Шевченка з циклу "В казематі".

Опубліковано Лорою Калініченко 8 березень 2017 р.

Раніше повідомлялося, що у мережі стартував флешмоб в пам'ять про великого Кобзаря.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся