"Українці платять нам такі зарплати..." Луценко влаштував рознос прокурорам

"Українці платять нам такі зарплати..." Луценко влаштував рознос прокурорам
Юрій Луценко (фото: прес-служба Юрія Луценка)

Глава ГПУ розповів про кадрові перестановки і підвищення зарплати своїм підлеглим

Генеральний прокурор України Юрій Луценко наполягає на використанні "мозку" прокурорами, а не на простому просиджуванню штанів в кріслі. Про це він сказав під час зустрічі з підлеглими в Дніпрі.

"Прокуратура - не індульгенція. Ми оцінюємо всіх за якістю роботи. Якщо прокурор прикривається своєю посадою, ГПУ відразу ж візьметься за нього... Прокурор - остання інстанція охорони закону України. Я вимагаю дисциплінарної відповідальності від усіх співробітників!" - цитує Луценка видання "Днепропетровская Панорама".

Також Луценко розповів про зміну зарплат і фінансування прокуратури. Зараз обласний прокурор отримує від 14 до 23 тис. грн, буде отримувати від 22 до 33 тис. Зарплату слідчих підвищать від 15 до 28 тис. грн. Співробітники місцевої прокуратури будуть отримувати від 22 до 32 тис. грн. В цілому, зарплата прокуратури підвищиться на 30%.

Він підкреслив, що якщо прокурори не будуть поповнювати бюджет України "розкритими правопорушеннями щодо розкрадання бюджетних коштів", то будуть "сидіти" на "сухий" зарплаті, без премій.

"Всіх винних прокурорів позбавляти зарплат або звільняти з посад. Українці платять нам такі зарплати, а прокурори нічого не роблять!"- зазначив Луценко.

До речі, у Юрія Луценка працюють прокурори, які його ж і посадили.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся