Українці взяли чотири "бронзи" на ЧЄ з кікбоксингу WAKO

Українці взяли чотири "бронзи" на ЧЄ з кікбоксингу WAKO Фото: Українці на ЧЄ з кікбоксингу WAKO (sport.if.ua)

Наші кікбоксери вже завоювали чотири нагороди на турнірі, в якому беруть участь 550 спортсменів з 40 країн

Українські спортсмени вибороли чотири бронзові медалі на чемпіонаті Європи з кікбоксингу WAKO серед дорослих.

Як повідомили в прес-службі Мінмолодьспорту, на змаганнях, які тривають в словенському місті Марібор, дві бронзові медалі в розділі К-1 для нашої країни завоювали Марія Бєлкіна та Орфан Санадзе.

"Ще дві нагороди у командний залік додали Артем Бєлов у лайт-контакті та Роман Головатюк у розділі лоу-кік", - розповіли в прес-службі.

Додамо, що турнір у Мариборі є відбірковим на Всесвітні ігри, які відбудуться влітку 2017 у польському місті Вроцлав.

Раніше українка піднялася на п'єдестал Чемпіонату світу з панкратіону.