ua en ru

Українці зайняли перше місце на музичному фестивалі в Латвії

Українці зайняли перше місце на музичному фестивалі в Латвії Фото: Хор КССМШ ім. Лисенко

Київські школярі "заткнули за пояс" більше 40 колективів зі всього світу

Камерний дівочий хор Київської середньої спеціалізованої музичної школи ім. М. В. Лисенко зайняв перше місце на ХІІ Міжнародному Фестивалі духовної музики Sudraba zvani/Silver Bells в латвійському Даугавпілсі. Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив один з організаторів поїздки колективу на конкурс Павло Нейман.

"Перше місце! Камерний дівочий хор КССМШ ім. Лисенка! Дівчата заспівали так, що слів просто немає. Сама гордість за те, що в Україні є такий діамант", - розповів Нейман.

Зазначимо, що суперниками української хору на фестивалі були більше 40 колективів з Білорусі, Естонії, Латвії, Литви, Росії та інших країн.

"Коли в костелі, який за 800 км від Києва, звучить "Добрий вечір, пане господарю", "Щедрик", "Ой у місті Віфлеємі" і публіка, не знаючи української, з захопленням слухає і розуміє, відчуває... Коли після виступу дівчатам аплодують дуже сильні конкуренти з інших країн... Коли в очах слухачів блищать сльози (в тому числі - у деяких членів журі - а вони бачили і чули дуже багато колективів!)... Це неймовірна гордість", - зазначив Нейман.

А кто у нас молодец? Правильно, Камерный девичий хор КССМШ им.Лысенко у нас - МОЛОДЦЫ!!! (будут фоточки, немного букв и...

Опубліковано Paul Neuman 14 січня 2017 р.

Раніше на Різдвяному концерті в Білому домі співали українські музиканти.