ru ua

"Україна вражає": Українська Амазонія, водоспад молодості і царський маєток у Прилуках

"Україна вражає": Українська Амазонія, водоспад молодості і царський маєток у Прилуках Фото: Маріїнський палац у Старих Прилуках (прес-служба "Інтера")

Телепрограма "Україна вражає" вже цієї суботи пропонує вивчити нові цікаві місця нашої країни

У суботу, 20 травня, ведуча телеканалу "Інтер" Валерія Микульська і команда програми "Україна вражає" пропонують відправитися в чергову захоплюючу подорож по нашій прекрасній країні.

Одне з місць, куди цього разу приїхала знімальна група, було вибрано навмання. Ведуча, не дивлячись, тицьнула в карту України пальцем - і мандрівники вирушили в Тростянець Сумської області.

"Виявилося, що це містечко, з населенням трохи більше 20 тисяч чоловік, колись було розкішним центром відпочинку для дворян... Сьогодні це ніякий не туристичний центр, але ми впевнені, що це несправедливо", - розповідає Валерія Микульська.

Манявський водоспад у Карпатах

Фото: Манявський водоспад у Карпатах (прес-служба "Інтера")

Наступна зупинка - Манявський водоспад у Карпатах, один з найвищих і найкрасивіших в Україні. Місцеві жителі стверджують, що той, хто скупається в ньому, - помолодшає на кілька років. Однак скинути пару років, за запевненнями команди "Україна вражає", можна і без усілякої містики. Краса природи, шум води, чисте повітря, відсутність цивілізації здатні реанімувати і зарядити бадьорістю кого завгодно. Водоспад - справжні чудотворні ліки від апатії і втоми. Сюди можна і потрібно приїжджати, щоб відпочити від метушні й швидко відновитися.

Ще одне місце для любителів здорового відпочинку в екологічно чистих місцях знімальна група проекту знайшла на Волині. За запевненнями команди, тут знаходиться справжня Амазонія – рай для тих, хто мріє про пригоди й подорожі по воді. Виявляється, національний природний парк Прип'ять-Стохід частенько порівнюють з болотистою американською Амазонкою.

"В заростях парку ми знайшли плантації білих лілій, ірисів, гнізда лебедів, боброві хатки", - ділиться ведуча програми Валерія Микульська.

Також у цьому випуску – поїздка на півострів-заповідник "Білобережжя Святослава" і візит у копію Маріїнського палацу в Прилуках.

"Царський маєток у маленьких Прилуках? - коли я почула про це вперше, чесно кажучи, подумала, що гіди вигадують, – розповідає Валерія Микульська.– Тим більше, ну як таку розкіш могла дозволити собі сім'я доктора? Нехай навіть шанованого і затребуваного. Але Україна вкотре змогла нас здивувати".

Як добратися, де зупинитися, що подивитися, на який період запланувати поїздку – у новому випуску програми "Україна вражає" в цю суботу, 20 травня, о 9:30 на "Інтері".