ru ua

Укрпошта відкриває Новорічну поштову резиденцію

Укрпошта відкриває Новорічну поштову резиденцію Фото: Новорічна поштова резиденція (Колаж РБК-Україна)

Листи будуть приймати Новорічний чарівник і ельфи

19 грудня, в День Святого Миколая, в Києві, відкриється Новорічна поштова резиденція. Про це стало відомо з повідомлення, опублікованого на сайті "Укрпошти".

Резиденція відкриється в 13.00 на Головпоштамті у Київі, за адресою Хрещатик, 22. Час роботи Новорічної резиденції – до 8 січня 2018 року.

Відомо, що на відкритті виступить відомий піаніст, єдиний український Yamaha-артист Євген Хмара зі струнним квартетом.

Крім того, на відкритті можна буде поспілкуватися з Новорічним чарівником, його помічниками-ельфами і отримати в подарунок пам'ятну листівку з власним фото.

Всі бажаючі зможуть відвідати святкову фотозону і відправити святкове привітання друзям і родичам.

У програмі відкриття Новорічної поштової резиденції відбудеться спецпогашення святкової власної марки, яка присвячена Новорічній поштовій резиденції. Вона прикрашена спеціальним штемпелем, який буде дійсним тільки в період свят.

"Новорічна поштова резиденція приймати дитячі листи, адресовані всім улюбленим героям: Святому Миколаю, Діду Морозу, Санта Клаусу. Кожна дитина, яка напише лист і відправить його на адресу 01001, Київ-1, вул. Хрещатик, 22, отримає відповідь від Новорічного чарівника. На території Новорічної поштової резиденції кожен відвідувач може стати чарівником, оформивши передплату дитячих видань на адресу одного з дитячих будинків", - сказано в повідомленні "Укрпошти".

Нагадаємо, в п'ятницю, 1 грудня, в Києво-Печерській Лаврі відкрилась перша в місті резиденція Святого Миколая.

Для жителів Києва з'явилася можливість відвідати резиденцію Святого Миколая у Києво-Печерській Лаврі, яка урочисто відкрилася 1 грудня. Кабінет Чудотворця розташований у Лаврській дзвіниці.

На зустріч зі Святим Миколою прийшло багато дітей. Їх зустрічали з подарунками сам Святий Миколай та його помічники – піснями і шоу з мильними бульбашками.

Крім того, дітям роздали ручки і маленькі іграшки. Саму резиденцію Святого Миколая прикрасили. У приміщенні розвісили величезні сніжинки і поставили ялинку, яку нарядили м'якими іграшками. Не обійшлося і без традиційних скульптур оленів з гірлянд.

До речі, Кличко розповів про майбутні новорічні свята в столиці.