ua en ru

В Умані назвали вулицю за честь загиблого в АТО Андрія Кизила

В Умані назвали вулицю за честь загиблого в АТО Андрія Кизила Фото: Андрій Кизило (facebook.com/Андрій Кизило)

23-річний капітан загинув 29 січня 2017 року у боях під Авдіївкою

На честь загиблого в АТО капітана Андрія Кизила перейменували вулицю у місті Умань Черкаської області. Таке рішення прийняла міська рада, пише Вечірня Умань.

"Перейменувати вулицю Коломенську на вулицю Андрія Кизила. Також найменувати нові вулиці міста, а саме: Гостинна, Світла, Джерельна та Авіаційна".

23-річний Андрій Кизило загинув 29 січня 2017 року у боях під Авдіївкою. 1 лютого з Андрієм попрощалися на майдані Незалежності в Києві. Того ж дня президент України Петро Порошенко підписав указ про присвоєння йому звання героя України посмертно. Його поховали 2 лютого в рідному місті Умань.

Андрій Кизило був заступником командира 1-го механізованого батальйону 72-ї окремої механізованої бригади. Командиром роти став ще в 21 рік. В 2015 році його визнали кращим командиром роти в секторі "М". Мав позивний "Орел". Воював з липня 2014 року.

У березні міністр оборони Степан Полторак підписав наказ про навічне зарахування Героя України майора 23-річного Андрія Кизила до списків Військового ліцею ім. Богуна (посмертно).

Автомобіль, на якому їздив герой у зоні АТО, 4 квітня передали до головної зали Національного музею історії України.

У Андрія Кизила залишилися дружина та 10-місячний син.

Нагадаємо, що в зоні АТО загинув 19-річний хлопець.