ua en ru

Помер легендарний британський режисер

Помер легендарний британський режисер Фото: Свічка (twitter.com/AmEstrelladam)

Загиблій легенді було 98 років

Відомий британський режисер Майкл Андерсон, який запам'ятався глядачам за такими фільмами, як "Навколо світу за 80 днів" і "Втеча Логана", помер через хворобу серця. Про це повідомила сім'я чоловіка, передає Wrap.

За інформацією журналістів, легендарний режисер помер у середу, 25 квітня у власному будинку у Ванкувері. Причиною загибелі легенди сім'я називає проблеми з серцем.

Звернемо увагу, що свою кар'єру в світі кіно Андерсон почав в 1930-х роках в якості актора. Через якийсь час йому вдалося успішно перекваліфікуватися в режисера.

Найбільш популярним фільмом Андерсона є картина "Навколо світу за 80 днів", яку він зняв у 1956 році. Вона отримала п'ять премій "Оскар". Сам режисер також був номінований на премію, однак поступився нагороду Джорджу Стівенсу з його фльмом "Гігант".

Не менш популярною є картина Андерсона "Втеча Логана" (1976), яка отримала нагороду за кращі спецефекти.

Помер легендарний британський режисер

Фото: Майкл Андерсон (ліворуч), Майкл Тодд і Френк Сінатра (wikipedia.org)

До речі, в Києві, під час операції на серці, помер видатний український музикант, хоровий диригент і заслужений діяч мистецтв України Олександр Переверзєв.

Олександру Переверзєву було 67 років. Відомо, що в останні роки у заслуженого музиканта були проблеми з серцем. Він потребував дорогої операції, вартістю $24000. Але так, як Олександр Володимирович, за словами близьких друзів, був дуже скромною людиною, він не став просити про допомогу. А коли близькі дізналися про хворобу маестро, вони організували збір коштів, але виявилося занадто пізно.