ua en ru

Померла "диво-мама", яка в комі народила дитину

Померла "диво-мама", яка в комі народила дитину Фото: pixabay.com

Жінка після пологів прийшла в себе, але через три роки померла

В штаті Теннессі (США) померла 22-річна Шариста Джайлс, яку три роки тому американські ЗМІ охрестили "диво-мамою. Про це передають "Факты".

Померла "диво-мама", яка в комі народила дитину

Фото: Шариста Джайлз (bg.stylefashionwomen.com)

У 2014 році вагітна Шариста потрапила в автокатастрофу, отримай втяжелейшую травму голови.

Після аварії, протягом всієї вагітності вона залишалася в комі. Лікарі оцінювали шанси вижити лише 2 відсотки. Поки Шариста була без свідомості, плід у її лоні продовжував розвиватися. Як повідомляє Fox News, на 26-му тижні вагітності у жінки почалися дострокові пологи і на світ з'явився хлопчик, якому дали ім'я Літон. У віці 20 років вона стала матір'ю.

Лікарі сказали рідним Шаристи, що вона ніколи не прокинеться. Але через чотири місяці після пологів жінка відкрила очі і побачила свою дитину. Протягом трьох років жінка, яка залишалася прикутою до ліжка, мала можливість спостерігати, як росте її син. Вона могла вимовляти декілька слів і рухати руками.

Померла "диво-мама", яка в комі народила дитину

Фото: Син Шаристи (fakty.ua)

Точна причина смерті молодої жінки не повідомляється. У грудні минулого року вона перенесла двосторонню пневмонію.

"Ми глибоко засмучені. Але знаємо, що вона тепер більше не страждає і не відчуває біль. Наш прекрасний ангел танцює на небі", — йдеться в заяві сім'ї Джайлс.

Раніше повідомлялося, що відомий заборонений в Україні російський актор театру і кіно, режисер, продюсер і сценарист Сергій Безруков стане батьком вчетверте.

Хвилюючі подробиці весілля принца