ru ua

"Унікальні люди": відома актриса охарактеризувала українських вояків

"Унікальні люди": відома актриса охарактеризувала українських вояків Скріншот: Наталя Сумська (youtube.сомАпостроф)

Смерть кожного українського бійця вона сприймає як власну трагедію

Відома українська актриса і телеведуча Наталія Сумська розповіла про своє ставлення до українських воїнів і ситуації на сході країни. Про це вона повідомила в інтерв'ю "Апостроф. Лайм".

Сумська стверджує, що смерть кожного українського бійця вона сприймає як свою драму, як власну трагедію.

"Нам все це болить, всі ці чотири роки ми переживаємо. Кожну звістку про кожного загиблого я сприймаю як свою драму, як власну трагедію. Щоб не плакати, ми намагаємося триматися, ми намагаємося грати вистави, репетирувати, десь знаходити сили. Але кожен цей красень-юнак, у якого унікальний мову, кілька утворень, віддає своє життя, щоб ми зараз так ось могли про них ще й говорити, поки вони там сидять у своїх мокрих сирих окопах зі зброєю в поганій уніформі, яка горить. Як на це реагувати? Я також мати, куди мені бігти і прикрити його своїм серцем? Я внутрішньо з ними, мені це дуже болить", - говорить актриса.

Сумська підкреслила, що в Україні воюють інтелігентні люди.

"Таких людей в світі немає, щоб бачили цей тотальний цинізм суспільства і при цьому йшли захищати цю державу, українців, знаючи, що не допомагають так, як треба, не оснащують їх так, як належить. Це - унікальні люди, інтелігенція. Під час кожного інтерв'ю, яке ми чуємо в новинах, я намагаюся вдивлятися в це обличчя, як говорить людина, яка зі зброєю. Це якась особлива нація. А мова у наших воїнів, це просто дивно!", - вважає Наталія Сумська.

Нагадаємо, що Наталя Сумська пояснила, що змінилося в акторській діяльності після розриву відносин з Росією.

За її словами, Україна нічого не втратила від розриву відносин з Росією.

Сумська прокоментувала заборону СБУ комедійного серіалу "Свати" в Україні. За її словами, російський актор Федір Добронравов, якому СБУ на три роки заборонила в'їзд в Україну, не мав морального права радіти окупації Криму.