"Забирають все, що бачать": в Україні активізувалися квартирні злодії

STYLERLIFE        13.09.2016 - 18:43
Фото: Злодії можуть відкрити будь-який замок (agsbilisim.com)
Фото: Злодії можуть відкрити будь-який замок (agsbilisim.com)

Зловмисники грабують квартири, навіть коли вдома є господарі

В Україні на 15% зросла кількість квартирних крадіжок. При цьому злодії нічим не гребують: виносять телефони, одяг, дитяче харчування і навіть памперси, передає "Сьогодні". Щоб уберегти себе і своє майно від подібних інцидентів, правоохоронці радять не вихвалятися технікою, яку грабіжники виносять моментально.

"В першу чергу сприяє крадіжкам необережність власників квартир. Це поширення інформації про те, що в квартирі є малогабаритні, високоліквідні цінності. Ті речі, які можна швидко збути за півціни. Для них це невеликі, але гроші", – розповів Сергій Кифорук, заступник начальника управління технічної служби Департаменту поліції охорони.

В охоронній поліції відзначили, що зловмисники призвичаїлися відкривати будь-який замок, тому надійніше обладнати своє житло сигналізацією.

"Замки різних систем застосувати. Замків, які вбережуть, не існує. Є тільки час, який потрібно, щоб їх відкрити. І від того, чим воно більше, тим більше шансів, що злочинець або відмовиться від вчинення злочину, або він буде помічений сусідами", – додав начальник Департаменту поліції охорони, Сергій Будник.

Раніше Styler повідомляв про те, що у Києві з людей зривають золоті ланцюжки.

On Top