ua en ru

"Впав з коня - прокинувся в гіпсі": український депутат-втікач потрапив у лікарню

"Впав з коня - прокинувся в гіпсі": український депутат-втікач потрапив у лікарню Колаж (РБК-Україна)

На травму нардеп поскаржився в соцмережі

Народний депутат від партії "Воля народу", який втік з України після того, як на нього завели кримінальну справу, потрапив у лікарню. Про це парламентарій повідомив на своїй сторінці в Instagram.

"В житті так буває. Злетів з коня, прийшов до тями в гіпсі", - написав Онищенко під фото.

Судячи по знімку, у нардепа зламана рука, вона загіпсована.

"Впав з коня - прокинувся в гіпсі": український депутат-втікач потрапив у лікарнюСкріншот (instagram.com/aleksandr_onyshenko)

Нагадаємо, що народний депутат Олександр Онищенко, який є підозрюваним в організації корупційної схеми із перепродажу газу і переховується від українського правосуддя за кордоном, стверджує, що отримав політичний притулок ще 4 квітня.

Зараз нардеп-втікач перебуває в національному розшуку. Хоча Інтерпол відмовився оголошувати Онищенко в міжнародний розшук. 15 жовтня керівник САП Назар Холодницький заявив, що прокуратура звернулася до суду за дозволом на заочний судовий процес щодо Онищенко. Сам Онищенко вважає, що процедура заочного засудження у відношенні нього неможлива

Читайте також директор Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) Артем Ситник заявив, що судовий процес у "справі Онищенко" можна завершити протягом 2-3 місяці.