Упустили Росію: казус під час жеребкування ЧС повеселив мережу

Упустили Росію: казус під час жеребкування ЧС повеселив мережу Фото: Жеребкування ЧС-2018 (ru.fifa.com)

Першим витягав кульку футболіст Микита Симонян

1 грудня під час жеребкування фінальної частини Чемпіонату світу з футболу 2018 стався кумедний казус. Радянський футболіст Микита Симонян впустив кульку. Йому допомогли ]] підняти і в підсумку першою країною, яку озвучили, стала Росія.Таким чином її впустили першу.

"Проведення чемпіонату світу, звичайно - це історична подія. Не сумніваюся, що все буде організовано на високому рівні. Кубок конфедерацій показав: ми вміємо це робити. Хотілося б побажати, щоб так же пройшов і чемпіонат світу. Ми повинні залишити гарне враження. І грою своєї, і зайнятим збірної Росії місцем", - сказав до жеребкування Симонян.

Наголошується, що церемонію вели Іван Ургант і Алсу. Так от, Алсу за 20 хвилин після початку церемонії встигла вже 2 рази переодягнутися. То вирішила показати всі свої сукні, то це такий елемент шоу.

Як раніше писав Styler, фахівці з Росії не будуть допущені до процесів допінг-тестування на чемпіонаті світу з футболу 2018 року. Про це заявив керівник медичного департаменту Міжнародної федерації футболу (ФІФА) Мішель Д'Хуге.

Читайте також перед Чемпіонатом світу з футболу, який пройде в Москві, росіяни випустили спортивний плакат з рекламою змагань. Але іспанське видавництво викрило росіян в крадіжці їх ідеї.