ua en ru

"Умовно живий": журналіст розповів, як у Росії "поховали" Путіна

"Умовно живий": журналіст розповів, як у Росії "поховали" Путіна Фото: Володимир Путін (kremlin.ru)

За словами публіциста, малоймовірно, що чинний президент РФ виграє

Відомий журналіст і публіцист Леонід Швець розповів, чому президент РФ Володимир Путін стає все більш самотній і його ера добігає кінця. Своїми думками журналіст поділився у своєму блозі на Kontrakty.ua.

"Путін стає все більш самотній, і це просто впадає в очі. Усім запам'яталися ніби вимерлі вулиці Москви, за якими його везли на інавгурацію в травні 2012 року. Це був символ божественної недоступності Володимира Путіна на новий термін, але і метафора його відриву від світу і, отже, втрати адекватної оцінки подій. Строк, вершиною неадекватності якого став напад на Україну, підходить до кінця, на носі наступний, Путін буде ще дуже довго, але його наче вже немає. Всіх дуже цікавить, що буде після і як в це після потрапити, уцілівши", - написав Швець.

За словами журналіста, ветхість Путіна вже сильно кидається в очі.

"Путін ще досить міцний, не заговорюється і час від часу демонструє голий торс. Від цього контраст з його внутрішньої старістю стає ще сильнішим. Власне, її підкреслює вже буквально все. Пусти поруч з ним як би вибори в якості як би кандидатів Зюганова, Жириновського і Явлінського, і присмак старечого маразму буде неперебиваем. Запусти Ксенію Собчак – і посилиться цирковий характер подання, а старий клоун буде шкода виглядати на тлі молодої гімнастки в трико з блискітками", - продовжив він.

Леонід Швець впевнений, що для президента РФ в майбутньому "святом не пахне".

"Їздити на Схід для Путіна вже не менш болісно, ніж на Захід, де її зовсім не чекають. Обіцяний стратегічний розворот на схід обернувся пшиком. БРІКС як альтернативний політико-економічний союз виявився плодом галлюцинирующего кремлівського уяви. Китай, навколо якого будувалися всі ці фантазії, холодний і до жорстокості прагматичний, він із слабкого партнера віртуозно в'є мотузки. Попереду новий термін, і святом для Путіна він не пахне", - підсумував він.

Нагадаємо, що відомий на Донбасі бандит влаштувався працювати до кухарю Путіна".