ua en ru

Догралися: в Ужгороді посеред матчу футболісту зламали щелепу (відео)

Догралися: в Ужгороді посеред матчу футболісту зламали щелепу (відео) Фото: Бійка між футболістами (facebook.com/Mukachevo.net)

Між спортсменами виникла бійка

В Ужгороді під час матчу вищої ліги першості області між командами "Ужгород" та "Поляна" сталася бійка прямо посеред футбольного поля. Відповідне відео опублікували на сторінці Mukachevo.net Facebook.

Матч пройшов ще 12 травня і відзначився низкою спірних моментів, які викликали бурю емоцій у гравців. Завершилася гра з рахунком 1:0 на користь клубу "Ужгород".

Однак посеред матчу спортивне суперництво переросло в масову бійку футболістів. В результаті арбітр видалив з поля двох гравців – Степана Буксара з "Ужгорода" та Богдана Павличка з "Поляни", якому зламали щелепу.

Відео: Бійка між футболістами (facebook.com/Mukachevo.net)

Розборки між командами продовжилися і після гри, тому Федерація Футболу Закарпаття прийняла рішення дискваліфікувати обох гравців до серпня цього року, а також тренерів команд.

Нагадаємо, що журналісти показали, де будуть жити футболісти "Реала" під час Ліги Чемпіонів.

Кімнати в готелі ще не розподілені між гравцями. До їх приїзду підготували як люксові номери, так і звичайні. Розподілом кімнат між спорстменами будуть займатися менеджери команди.

Хайп-таксі #23: чи готовий Київ до фіналу Ліги Чемпіонів