ru ua

"В море зкупати з якорем на шиї": в Одесі виявили "гніздо сепаратизму"

"В море зкупати з якорем на шиї": в Одесі виявили "гніздо сепаратизму" Фото: Атрибути сепаратистів (facebook.com/olexander.osipov)

В квартирі знайдено атрибути "російського світу"

У центрі міста Одеси активісти виявили так зване "гніздо" сепаратизму. В квартирі знайдено наклейки, магніти на холодильник, сигарети з написом "Новоросія", а також прапори із зображенням двухглавого орла та інші атрибути "російського світу". Про це повідомив Олександр Веселий Осіпов на своїй сторінці в Facebook.

"ОО "Булава"і ГО "Вільні Люди" міста Одеса та Самооборона Майдану міста Одеса виявили гніздо сепаратизму, в центрі міста Одеси! Слава Україні" - написали під фотографіями.

"В море зкупати з якорем на шиї": в Одесі виявили "гніздо сепаратизму""В море зкупати з якорем на шиї": в Одесі виявили "гніздо сепаратизму""В море зкупати з якорем на шиї": в Одесі виявили "гніздо сепаратизму""В море зкупати з якорем на шиї": в Одесі виявили "гніздо сепаратизму""В море зкупати з якорем на шиї": в Одесі виявили "гніздо сепаратизму""В море зкупати з якорем на шиї": в Одесі виявили "гніздо сепаратизму"Скріншот (.facebook.com/olexander.osipov)

Користувачі мережі обурені цим фактом сепаратизму в центрі Одеси.

"Стріляти треба", - написала Настя Шахвердеева.

"В море купати з якорем на шиї", - прокоментував Саса Бабурик.

"2 травня їм повторити. Червоного півня в їх кубло", - відреагував Анатолій Геращенко.

"В море зкупати з якорем на шиї": в Одесі виявили "гніздо сепаратизму"

Скріншот коментарів (facebook.com/olexander.osipov)

Нагадаємо, "Акт сепаратизму": вандали зіпсували пам'ятник жертвам Голодомору.