"В рекордно короткі терміни": що потрібно знати про IKEA в Україні

"В рекордно короткі терміни": що потрібно знати про IKEA в Україні
Фото: facebook.com/IkeaIkeaUA

Головний виконавчий директор розповів про те, коли відкриється магазин IKEA в Києві

Головний виконавчий директор IKEA Південно-Східної Європи Стефан Вановербеке розповів, що Україна – важливий ринок з великою кількістю споживачів і компанію радують позитивні тенденції в українській економіці. Про це він заявив в інтерв'ю для видання The Village Україна.

Стефан Вановербеке повідомив, що перший магазин IKEA планується відкрити в кінці літа 2019 року. І як він зізнався, могли би відкрити ще раніше, але в будівництві торгово-розважального центру сталася затримка.

"Площа магазину у Ocean Mall - 6000 квадратних метрів. Якщо ви були в магазинах IKEA, то знаєте, що більшу частину наших приміщень займає зона для логістики, включаючи з складськими приміщеннями. Втім, оскільки магазин в Києві є магазином нового міського формату , в ньому ми використовуємо площу тільки для шоурума з меблями і аксесуарами", - розповів Стефан Вановербеке.

Крім того, головний виконавчий директор IKEA Південно-Східної Європи вважає, що IKEA виходить на ринок України в рекордно короткі терміни.

"Ми не вважаємо, що цей процес зайняв тривалий час. Більше того, ми можемо сказати, що на ринок України IKEA вийде в рекордно короткі терміни. Для порівняння, на сербський ринок свого часу ми намагалися вийти протягом десяти років, а на ринок Індії - більше десяти років. З моменту прийняття рішення вийти на ринок до відкриття першого магазину повинно пройти не більше двох років. Це стало можливим завдяки тому, що ми обрали Україну як одну з перших країн для нового формату - після США, Великобританії, Франції, Данії та Китаю. Міський формат IKEA - це не проміжний формат, це концепція майбутнього для великих міст. Цей формат найкраще працює в центрі міста. Наприклад, якщо б ми розмістили магазин на в'їзді в західній частині Києва, це ускладнило б доступ до нього для жителів лівого берега", - пояснив Стефан Вановербеке.

Він розповів, що в столичному магазині IKEA буде представлений весь асортимент. Однак у перші півроку деякі позиції будуть відсутні.

"У магазині в Києві буде представлений весь можливий асортимент IKEA. У перші півроку ми будемо пропонувати близько 3600 різних найменувань продукції - 50% від загального асортименту. Після цього періоду ми представимо в Києві понад 7000 продуктів. Єдині проблемні позиції поки що - це зелені рослини та електроніка. Втім, ми вирішуємо ці питання", - розповів Вановербеке.

Продукцію IKEA можна буде придбати в інтернеті, однак головний виконавчий директор IKEA Південно-Східної Європи повідомив, що розвивати партнерство для роботи з українськими споживачами вони не планують.

"IKEA буде продавати продукцію в інтернеті виключно через офіційний сайт . У нас немає партнерів, через яких ми працюємо з українськими споживачами - і ми не маємо наміру розвивати такі партнерства", - зазначив Вановербеке.

До речі, раніше ми повідомляли про те, що у мережі згадали, як в Україні з'являлися іноземні компанії.

А також писали про те, що у мережі з'явилися лайфхаки з купівлі квитків на концерт Іглесіаса.

Відео: РБК-Україна

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся