"В серцях і душах, вони не вмирають": у Житомирській області місцеві активісти встановили меморіальну дошку герою АТО

"В серцях і душах, вони не вмирають": у Житомирській області місцеві активісти встановили меморіальну дошку герою АТО
Фото: (facebook.com/Володимир Канюка)

До другої річниці смерті ветерана АТО в м. Малин встановили пам'ятну дошку

14 квітня на другу річницю з дня смерті розвідника 54-ОРБ Вадима Жердочкина в місті Малин Житомирської області була встановлена меморіальна дошка. Про це повідомляє один з активістів ГО "Свідачо" Володимир Канюка.

Він розповів, що за виготовлення дошки і сценарій заходу взялися активісти ГО "Свічадо". На заході були присутні воїни АТО, родичі загиблих героїв, місцеві ЗМІ, священик УПЦ, громадські організації, місцеві жителі та гості з Києва.

"В серцях і душах, вони не вмирають": у Житомирській області місцеві активісти встановили меморіальну дошку герою АТО

Фото: (facebook.com/Володимир Канюка)

"Організатором цього заходу були активісти ГО"Свічадо", зокрема Лариса Марянова та Ірина Оксанич не без їх участі була виготовлена памятна дошка та складення сценарію заходу. На заході були присутні громадські організації , воїни АТО, місцева преса, матері загиблих героїв, міська адміністрація,священик УПЦ КП Василь Ігнатович, гості із столиці та малинчани", — поділився активіст.

Відкриття меморіальної дошки, а також перше слово про загиблого було надано матері героя. Дошку освятив священик УПЦ КП, після чого співали пісні та читали вірші. Своїми спогадами про загиблого ділилися побратими по службі.

"Право відкрити памятну дошку було надано матері героя та його рідним та близьким. Було освячено памятну дошку герою, звучали пісні, лунала поезія, спогадами ділилися побратими загиблого та матері загиблих героїв АТО. Під кінець заходу дітки випустили в небо кульки з журавликами. Ця подія доказала, що в Малині уміють шанувати своїх героїв-захисників. ГО "Свічадо" дякує всім хто долучився до цього заходу, всім хто допомагав його провести", — додов Володимир Канюка.

"В серцях і душах, вони не вмирають": у Житомирській області місцеві активісти встановили меморіальну дошку герою АТОСкріншот поста облікового запису facebook.com/Володимир Канюка

"В серцях і душах, вони не вмирають": у Житомирській області місцеві активісти встановили меморіальну дошку герою АТО"В серцях і душах, вони не вмирають": у Житомирській області місцеві активісти встановили меморіальну дошку герою АТО"В серцях і душах, вони не вмирають": у Житомирській області місцеві активісти встановили меморіальну дошку герою АТО"В серцях і душах, вони не вмирають": у Житомирській області місцеві активісти встановили меморіальну дошку герою АТО"В серцях і душах, вони не вмирають": у Житомирській області місцеві активісти встановили меморіальну дошку герою АТО"В серцях і душах, вони не вмирають": у Житомирській області місцеві активісти встановили меморіальну дошку герою АТО"В серцях і душах, вони не вмирають": у Житомирській області місцеві активісти встановили меморіальну дошку герою АТО"В серцях і душах, вони не вмирають": у Житомирській області місцеві активісти встановили меморіальну дошку герою АТО
 

Фото: (facebook.com/Володимир Канюка)

Нагадаємо, що в Кіровоградській області загиблому бійцеві АТО також встановили меморіальну дошку.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся