ru ua

Вадим Новинський "шокує" політологів

Вадим Новинський "шокує" політологів Вадим Новинський (фото: novynskyi.com)

Політик діє в інтересах своїх вкладників, чим дивує експертне співтовариство

Вадим Новинський повертає гроші колишнім вкладникам банку "Форум". Про це повідомив на своїй Facebook-сторінці відомий український політолог Сергій Лямець.

"Дізнався приголомшливу для мене річ! Вадим Новинський повертає гроші колишнім вкладникам банку "Форум". Шок у тому, що, крім нього, жоден олігарх більше цього не робить. Майже 100 банків-банкрутів, і більше ні одного подібного кроку", - зазначив він.

Як зазначив експерт, більшості олігархів просто наплювати на своїх колишніх вкладників.

"Когось "пограбував" Нацбанк. Хтось "зараз не може". Хтось взагалі не думає про колишніх клієнтів і просто відкриває через підставних осіб нові "пилососи", - додав Лямець.

Що ж стосується Новинського, то на думку Лямца, він би міг знайти інше застосування своїм засобам, наприклад, "купити собі яхту або футбольний клуб", залишити гроші для розвитку суднобудівних заводів або фінансування потрібних політиків.

"Тим більше, що його "Форум" став першою жертвою свідомої політики знищення. Хто не в курсі, поклав його ще Степан Кубів, як є підстави думати, за особистою вимогою Порошенка. Але замість цих українських варіантів - ось такий промовистий факт", - сказав він.

Тим не менш, політик вчинив в інтересах своїх вкладників, чим здивував експертне співтовариство.

"Для мене це символ якості. Якщо Новинський створить новий банк, можна робити акцент на "відповідаємо своїми грошима". Як по мені, такому кораблю - велике плавання", - підсумував Сергій Лямець.

Вадим Новинський "шокує" політологів

Скріншот поста (facebook.com/anserua)

До речі, стало відомо, хто з українських олігархів потрапив у рейтинг журналу Forbes.