ua en ru

Вакарчук розповів, завдяки кому українська мова стала модною в Росії

Вакарчук розповів, завдяки кому українська мова стала модною в Росії Фото: Святослав Вакарчук і Михайло Козирєв

Український музикант зі сцени висловив вдячність відомому російському шоумену

Відомий музикант, лідер популярного рок-гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук відзначив роль російського шоумена та радіоведучого Михайла Козирєва у становленні української мови в сучасній Росії. Про це український музикант заявив на концерті "океанів" у Празі.

"Ми знаємо, що сьогодні приїхало багато наших шанувальників з Росії. Спасибі їм за це. В цьому залі сьогодні присутній чоловік, який колись зробив так, щоб дуже багато людей на землі за межами України полюбили українську мову в піснях групи "Океан Ельзи". Він перший поставив на радіо пісню, яку ми зараз зіграємо... В країні, де українську мову всерйоз не слухали. Але він зробив так, щоб це стало модно. Це Михайло Козирєв. Міша, дякую тобі", - сказав Вакарчук зі сцени.

Опубліковано Alina Rabinovich 2 квітня 2017 р.

У свою чергу, Козирєв на своїй Facebook-сторінці назвав "Океан Ельзи" "головною групою" України.

"Ви головна група своєї країни, веде її вперед, що об'єднує за її межами і, вторгаючись в невідомі території, яка заявляє: ми тут. Ми українці. Послухайте нас. Впишіть нас у свій плейлист. Ми робимо круту музику. Ми вас не підведемо. Слава, я салютую тобі, спасибі за цей день, проведений разом, і за дивне щастя бути твоїм другом... І, звичайно, за подяку зі сцени", - написав він.

Коли у Празі я вперше побачив U2. Я знаю, що Слава поділяє мою любов до цього несамовитого ірландському квартету. Тому пишу це для свого друга Вакарчука. Ви там. Саме там, де головна група Ірландії. Ви головна група своєї країни, веде її вперед, що об'єднує за її межами і, вторгаючись в невідомі території, яка заявляє: ми тут. Ми українці. Послухайте нас. Впишіть нас у свій плейлист. Ми робимо круту музику. Ми вас не підведемо. Слава, я салютую тобі, дякую за день, проведений разом, і за дивне щастя бути твоїм другом... (І звичайно за подяку зі сцени. Я не міг бути більш невдалому місці, ніж виявився... кричав: "Шлава! Я ждесь! Це я! Це він про мене говорить!" Але, на жаль, безуспішно )))

Опубліковано Misha Kozyrev 2 квітня 2017 р.

Раніше Вакарчук порадував шанувальників унікальним архівним знімком.