ru ua

"Вам, кремлівські орки, лишилося небагато": лідер "Правого сектору" відповів Путіну на пропозицію передати військові кораблі з Криму

"Вам, кремлівські орки, лишилося небагато": лідер "Правого сектору" відповів Путіну на пропозицію передати військові кораблі з Криму Фото: Володимир Путін (kremlin.ru)

Президенту РФ пообіцяли "розвалити Московську імперію"

Президент Росії Володимир Путін запропонував Україні забрати вкрадену російськими військами при анексії Криму військову техніку, зокрема бойові кораблі. Лідер "Правого сектору" та депутат Верховної Ради Дмитро Ярош відповів Путіну на його пропозицію. Відповідне звернення опубліковане на сторінці громадсько-політичного діяча в соцмережі Facebook.

"Стосовно пропозиції агресора і окупанта Путіна щодо "повернення кораблів та літаків"... Ми, українці, за деякий час відвоюємо окупований Схід, повернемо Крим та розвалимо Московську імперію. "Ядерна біта" вам, бандитам, не допоможе. Як не допомогла й СРСР. Вам, кремлівські Орки, лишилося небагато..." – написав він.

"Бо за українцями Правда, а, отже, з нами Бог! Слава Нації! Смерть ворогам!" – додав Ярош.

"Вам, кремлівські орки, лишилося небагато": лідер "Правого сектору" відповів Путіну на пропозицію передати військові кораблі з Криму

Скріншот поста (facebook.com/dyastrub)

Раніше повідомлялося, що РФ готова передати Україні кораблі з анексованого Криму.

"Ми готові передати військові кораблі України, які в Криму ще є, готові передати авіаційну техніку, бронетехніку. Правда, вона знаходиться вся в такому жалюгідному стані, але це вже не наша справа, вона в такому практично і була, за ці роки ніким не обслуговувалася", - сказав Путін.