"Ваш округ - Магадан": Барна розповів, де Тимошенко зможе стати президентом

STYLERLIFE        16.11.2016 - 16:55
Фото: Юлія Тимошенко (hyser.com.ua)
Фото: Юлія Тимошенко (hyser.com.ua)

Нардеп жорстко "пройшовся" по Юлії Володимирівні, а її соратникам порадив скласти мандати і "йти збирати сніг"

Народні депутати Олег Барна та Вадима Івченко посварилися через заяви про те, що до керівника Асоціації фермерів Івана Томича нібито прийшли бандити, які погрожували розправою за антивладні протести.

Як повідомляє "Еспресо.TV", нардеп від БПП Барна назвав Томича своїм земляком. За його словами, Томич у приватній бесіді розповів, що "ніхто до нього додому не приходив, не погрожував".

Крім того, він назвав фракцію "Батьківщини" "брехливою, цинічною і підступною", яка "ще гірша за "Оппоблок" і Януковича".

"Бо ті хоч були відкритими прихильниками Путіна. А ви підступні. Тому не говоріть більше про Майдан. Ви купуєте і налаштовуєте людей", - заявив Барна.

Він закликав українських громадян кидати це "брехливе цинічне кодло". Також Барна закликав соратників Тимошенко скласти мандати і "йти збирати сніг".

"Хочете бути президентом? Ваш округ - Магадан. Там ви будете президентом", - звернувся Барна до Тимошенко.

У свою чергу соратник Юлії Володимирівни Івченко заявив, що "з людьми, які п'ють або брешуть, важко говорити", зазначивши, що Томич написав звернення в Комітет правоохоронної діяльності щодо погроз його сім'ї.

До речі, політолог заявив, що Тимошенко об'єдналася з "регіоналами".

On Top