ru ua

Вдова Вороненкова заговорила українською мовою і назвала її первинною

Вдова Вороненкова заговорила українською мовою і назвала її первинною Марія Максакова (Кадр з відео instagram.com/artur_gasparyan_mk)

Співачка процитувала уривок із "Запорожця за Дунаєм"

Російська оперна співачка і екс-депутат Держдуми Марія Максакова, вдова Дениса Вороненкова, якого вбили в Києві, заговорила українською мовою. Відео, на якому співачка читає уривок з відомої опери українського композитора, опублікував на своїй сторінці в Instagram російський журналіст Артур Гаспарян, котрий відвідує в Україні пісенний конкурс Євробачення.

Судячи з усього, Марія Максакова розмовляла з журналістом про важливість української мови, і назвала його первинним. Співачка вважає, що хоча б ориентироватся в українській мові нікому не завадить.

"Українська мова споконвічному. Хочеш-не хочеш, а це доведеться визнати. Імперія стала природно підтримувати тих письменників і поетів, які писали російською, але це зовсім не означає, що він – перший. По можливості трошки орієнтуватися в українській мові ще нікому не завадило", - пояснила Максакова.

Крім того, на прохання журналіста жінка заговорила українською мовою. Співачка процитувала уривок із "Запорожця за Дунаєм", опери українського композитора Семена Гулака-Артемовського.