Віковий розлом: Матвій Ганапольський передрік довгострокове охолодження відносин між українцями і росіянами

Віковий розлом: Матвій Ганапольський передрік довгострокове охолодження відносин між українцями і росіянами
Фото: Матвій Ганапольський (apostrophe.ua)

Журналіст вважає, що відносини України і РФ мало нагадують відносини Франції та Англії, що протистояли століттями

Відомий російський журналіст Матвій Ганапольський, попросив політичний притулок в Україні, вважає, що навіть якщо завтра Путін раптом "протверезіє" і поверне назад Крим і негайно піде з Донбасу, це мало що змінить в надломе, який стався між українським і російським суспільством. Таку думку Ганапольський висловив в інтерв'ю Апострофу.

Журналіст вважає, що ситуація, яка склалася у відносинах між Україною і РФ, мало нагадує історію Франції та Англії, також воювали один з одним. І виною тому – "легкість", з якою більшість російського суспільства взяло крадений, по суті, Крим.

"Те, як російське суспільство виправдало для себе те, що виправдати неможливо, то, як російське суспільство розуміючи, що це неправильно, але тим не менш знаходить все нові і нові брехливі приводи, щоб це виправдати, прикриваючись злісними випадами щодо української держави і українського суспільства, на мій погляд, це річ, яка навряд чи буде забуто", - стверджує втікач з РФ.

Раніше Матвій Ганапольський запропонував українцям навчитися "не помічати, прощати і пропонувати далі йти" разом з жителями окупованих міст Донбасу.

 

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся