ru ua

Верховній Раді знадобилося 40 телевізорів за 200 тис. грн

Верховній Раді знадобилося 40 телевізорів за 200 тис. грн Фото: Верховна Рада (president.gov.ua)

У парламенті планують закупитись до Нового року

У Верховній Раді збираються придбати 40 телевізорів на загальну суму 199,9 тис. грн. Про це свідчать дані в системі публічних закупівель Zakupki.prom.ua.

Згідно зазначеної інформації, парламенту потрібно 40 телевізорів фірми Philips 24PFT4022 або еквівалент.

Телевізори повинні мати діагональ 21 дюйма, з аналоговим і цифровим тюнером, з LED-підсвічуванням, підтримувати формати MP3, WMA, MPEG4, MKV, JPEG.

Тендер на техніку було оголошено в понеділок, 11 грудня. Заявки приймаються до четверга, 14 грудня.

До речі, у Верховній Раді без перешкод користуються забороненої "ВКонтакте".

У бюджетному комітеті Верховної Ради не дивлячись ні на що не заблоковано доступ до забороненої в Україні російської соцмережі "ВКонтакте".

"Це "Зрада"! Сиджу на бюджетному комітеті, підключився до Wi-Fi. Заходжу в "ВКонтакте"... і мене пускає!" – обурився журналіст Сергій Жолобецький.

стало відомо, скільки українців користуються забороненим "ВКонтакте".

Відповідні дані опубліковано в щомісячному дослідження інтернет-аудиторії України, яке проводиться компанією Factum Group Ukraine, передає Watcher.

Варто відзначити, що популярність заборонених ресурсів в Україні продовжує падати, однак досі чимало українців і надалі користуються ними.

39% українців хоча б раз на місяць відвідують російську соціальну мережу "ВКонтакте".

Нагадаємо, що президент України Петро Порошенко ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року, яким передбачено заборону "Яндекса", "ВКонтакте", "Одноклассники" та низці інших юридичних осіб.