ua en ru

"Вірите у зміни?": Вакарчук закликав "порядних людей" йти до Верховного суду

"Вірите у зміни?": Вакарчук закликав "порядних людей" йти до Верховного суду Фото: Святослав Вакарчук (joinfo.ua)

Музикант і громадський діяч агітує молодь брати участь у конкурсі на суддів

Український співак, лідер групи "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук закликав молодих юристів взяти участь у конкурсі на суддів Верховного суду. Про це йдеться у його Twitter-акаунті.

"Подавайтеся просто зараз, панове молоді адвокати та вчені, до Верховного Суду, якщо маєте знання і бажання змін. У вас немає справді вагомих причин відмовлятися. Ну хіба що брак часу заповнити заявку, бо ви вчергове добиваєтесь справедливості в ЖЕКу, або намагаєтесь влаштувати в дитячий садочок вашу дитину, або думаєте, де взяти гроші на операцію батьків в нашій безкоштовній лікарні", - зазначив Вакарчук.

Співак також заявив, що непорядні люди вже зареєструвалися в конкурсі.

"Моє питання всім порядним людям: ви боїтесь забруднитися чи не вірите в зміни Якщо боїтесь забруднитися, то хочу вам нагадати, що найкращі досягнення людства часто робилися не з "ангельського нектару", а з того що було під рукою. А там всіляке траплялось... Якщо ж ви не вірите в зміни на краще - так без вашої участі вони не настануть точно, а з вашою участю є велика ймовірність успіху", - підкреслив він.

Зазначимо, що Верховний суд відкрив вакансії 120 нових суддів. На сайті суду повідомляється, що про бажання взяти участь у конкурсі повідомили більше 1000 кандидатів.

До речі, українці розповіли, хто їх надихає.