Майже Версаль: у Києві пенсіонер перетворив під'їзд будинку у справжній музей

STYLERLIFE        07.11.2016 - 10:50
Фото: Незвичайний під'їзд в київському будинку (segodnya.ua)
Фото: Незвичайний під'їзд в київському будинку (segodnya.ua)

На перетворення під'їзду в казку у 65-річного історика зі столиці пішло кілька років

Київський пенсіонер Володимир Чайка перетворив під'їзд житлового будинку на вулиці Райдужній у справжній музей. Стіни вздовж сходів на двох поверхах він прикрасив ліпниною і портретами жінок з середньовіччя і навіть намалював панно з пальмами на прольоті між поверхами під вікном.

"Ми приїхали в цей будинок за викликом до пацієнта, і просто очманіли від цієї краси. Виявляється місцевий житель вже на пенсії, і щоб не сидіти без діла вирішив ось так прикрасити простір будинку, в якому проживає. За словами місцевих жителів, у пенсіонера хобі - робити різну ліпнину, причому він робить це не в комерційних цілях, а просто так, щоб було приємно жити. Він прикрасив цілих три поверхи, там, де живе сам, і ще два поверхи - верхній і нижній", - розповіла доктор Лайма Гейдар в коментарі газеті "Сьогодні".

Незвично там прикрашений навіть ліфт, поруч з яким є дзеркало. В під'їзді є світло і горять всі лампочки. У соціальних мережах роботу пенсіонера багато критикують, пишуть що це а-ля "пшонка-стайл". Але більшість людей, все ж, роботу оцінюють позитивно.

"Це набагато краще, ніж обшарпані стіни і кути, які служать кублами для наркоманів і туалетами для невихованої молоді", - зазначила киянка Ольга Ластовенко.

 

Фото: Незвичайний під'їзд в київському будинку (segodnya.ua)

Син пенсіонера, який перетворив звичайний під'їзд дуже красиве місце, розповів, що його батько "просто закоханий в архітектуру і живопис".

"Це все справа його рук і зробив він всю красу не за один день. На це пішли роки кропіткої роботи. Навіть я йому трохи допомагав... Тато за освітою історик, і йому дуже подобається період XVII-XVIII століть, він сам знаходив фото дам XVIII століття, а ми вже їх роздруковували у великому форматі, для картин у парадному", - розповів син Володимира Чайки.

Раніше пенсіонер втопив своє авто в ямі з кока-колою.

On Top