ua en ru

"Вішати російськомовних": АТОшник з Луганської області розповів, як українцям полюбити рідну мову

"Вішати російськомовних": АТОшник з Луганської області розповів, як українцям полюбити рідну мову Фото: Тарас Костанчук (facebook.comTaras.Kostanchuk.spravedlivo)

За словами Костанчука, до 2006 року мовне питання так гостро не стояло

Колишній командир штурмової групи батальйону "Донбас", а в даний момент громадський і політичний діяч Тарас Костанчук дав пораду, як українцям полюбити рідну мову.

"Коли мовне питання ставлять у країні, яка не вилізла з війни, це виглядає трохи "натягнутою" темою. Так, це важливо, але не зовсім актуально. Як на мене, головним пріоритетом є зміни в освіті та економіці. Загалом ідеологами мовної теми я вважаю Тягнибока і Єфремова", - сказав Костанчук.

За словами колишнього командира, Тягнибок і Єфремов фактично розірвали Україну.

"Таке враження, що вони 10 років тому домовилися, що перший педалюватиме на Західній Україні з гаслами "вішати російськомовних", а другий лякати у себе на Донеччині: мовляв, на Заході країни живуть фашисти, і українська мова фашистська. Вони фактично розірвали Україну. Тому до 2006 року питання мови не стояло. Так само і зараз не слід піднімати. Виграйте для початку війну", - цитує Костанчука "Фраза.юа".

Нагадаємо, що раніше Тарас Костанчук – голова громадської організації "Військово-патріотичне об'єднання учасників АТО "Справедливість" повідомив, що став би генеральним прокурором України без роздумів.

Як раніше повідомляв Styler, активісти розповіли про скандальному рішенні судді по справі пораненого "кіборга".