Весна близько: на Закарпатті зацвіли крокуси (фантастичні фото)

Весна близько: на Закарпатті зацвіли крокуси (фантастичні фото)
Фото: Крокуси (facebook.com/tourism.oda)

Ці квіти занесені в Червону книгу

15 березня на Закарпатті вже  цвітуть крокуси (Шафрани Гейфеля). Про це стало відомо з поста на Facebook "Управління туризму і курортів Закарпатської ОДА". Яскраві знімки опублікували на сторінці з маленькою історією виникнення цих квітів.

"На Закарпатті вже цвітуть "чічки". І одними із них є «брендушки». Гаразд, а зараз переклад: Чічки – це квіти, брендушки – це теж квіти. А саме…Шафран Гейфелів, який перебуває на межі зникнення та занесений до Червоної книги України. 
Музей - скансен "Старе село" у Колочаві щороку потопає в фіолетових полях. Кожної весни тут спостерігається унікальне природне явище – масово зацвітає "шафранове поле"", - написали на сторінці.

Ці квіти дарують на радість, тому, будь ласка, не зривайте їх, а подаруйте їм життя, відмічають у повідомленні.

Весна близько: на Закарпатті зацвіли крокуси (фантастичні фото)Скріншот (facebook.com/tourism.oda)

Весна близько: на Закарпатті зацвіли крокуси (фантастичні фото)Весна близько: на Закарпатті зацвіли крокуси (фантастичні фото)Весна близько: на Закарпатті зацвіли крокуси (фантастичні фото)Весна близько: на Закарпатті зацвіли крокуси (фантастичні фото)Весна близько: на Закарпатті зацвіли крокуси (фантастичні фото)Весна близько: на Закарпатті зацвіли крокуси (фантастичні фото)Фото: Поля крокусів на Закарпатті (facebook.com/tourism.oda)

Нагадаємо, що у мережі показали фотографії весняного Криму 2018. Знімки зроблені в невеликому курортному селищі Нікіта, який знаходиться недалеко від Ялти.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся