Весна у всій красі: у мережі показали приголомшливі фото Карпат

Весна у всій красі: у мережі показали приголомшливі фото Карпат
Фото: Карпати навесні (facebook.com/oleksiikarpovych)

В долині цвітуть крокуси і нарциси

У мережі показали надзвичайно красиві фотографії весняних Карпат. На знімках можна побачити чудові краєвиди гір, цвітіння і буяння фарб. Фото опублікував на своїй сторінці в Facebook фотограф Олексій Карпович.

"Селище Дубове. Похід на гору Апецка. Карпати - місце, де весна відчувається сповна! Внизу цвіте травень, а в долині крокуси, нарциси і сніг... І на додаток - незабутній захід", - написав під фото Олексій.

Весна у всій красі: у мережі показали приголомшливі фото КарпатВесна у всій красі: у мережі показали приголомшливі фото КарпатВесна у всій красі: у мережі показали приголомшливі фото КарпатФото: Карпати навесні (facebook.com/oleksiikarpovych)

Цікаво, що на фото можна побачити зелене листя, але також і сніг в долині.


Весна у всій красі: у мережі показали приголомшливі фото КарпатВесна у всій красі: у мережі показали приголомшливі фото КарпатВесна у всій красі: у мережі показали приголомшливі фото КарпатВесна у всій красі: у мережі показали приголомшливі фото КарпатВесна у всій красі: у мережі показали приголомшливі фото КарпатВесна у всій красі: у мережі показали приголомшливі фото КарпатВесна у всій красі: у мережі показали приголомшливі фото КарпатВесна у всій красі: у мережі показали приголомшливі фото КарпатВесна у всій красі: у мережі показали приголомшливі фото КарпатВесна у всій красі: у мережі показали приголомшливі фото КарпатВесна у всій красі: у мережі показали приголомшливі фото КарпатВесна у всій красі: у мережі показали приголомшливі фото КарпатВесна у всій красі: у мережі показали приголомшливі фото Карпат
 

Фото: Травень у Карпатах (facebook.com/oleksiikarpovych)

Читайте також Херсонської області зацвіли тюльпани. Неподалік від міста Каховка виростили майже гектар тюльпанів, які вперше були посаджені на території області.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся