ru ua

Ветеран "Азова" пояснив, чому не потиснув руку Порошенку

Ветеран "Азова" пояснив, чому не потиснув руку Порошенку Скріншот facebook.com/politicalpartynationalcorps

Боєць розповів про свою принципову позицію

Ветеран "Азова" Олег Толмачов пояснив, чому не потиснув руку президенту України Петра Порошенка на врученні нагород переможцям Invictus Games. Його слова цитують на Facebook-сторінці "Національний корпус - Черкащина".

"Обурило те, що Порошенко хвалився тим, що ініціює створення окремого міністерства допомоги ветеранам та учасникам бойових дій. Хоча війна триває вже 4 роки, і президент повинен був це зробити набагато раніше", – каже боєць.

Також Олегу не сподобалося те, що президент розповів про свій візит до Німеччини, що, на думку бійця, було недоречно.

"Війна вже йде чотири роки, і це, з одного боку, добре, що в цьому році в іграх взяли участь більше поранених бійців ніж у минулому, і вони цікавляться спортом, і мають можливість потрапити в збірну України, але Петро Порошенко повинен був закінчити війну набагато швидше (як він і обіцяв), а не "затягувати" на чотири роки, тому б і поранених було б набагато менше", - вважає ветеран "Азова"

За його словами, присутність Порошенко тільки образив честь поранених військових, яких могло бути значно менше.

Ветеран "Азова" пояснив, чому не потиснув руку Порошенку

Скріншот поста (facebook.com/nationalcorpscherkasy)

Олег Толмачов - один з перших добровольців полку "Азов", який поїхав в зону АТО захищати Україну від російських окупантів. Він отримав поранення влітку 2014 року в бою під Маріуполем неподалік від селища Сартана. Зараз Толмачов - активний громадський діяч і представник "Національного корпусу".

Ветеран "Азова" пояснив, чому не потиснув руку Порошенку

Фото: Олег Толмачов (facebook.com/boziaanamanaguchiekzord)

Invictus Games засновані принцом Гаррі в 2014 році. У них беруть участь поранені військовослужбовці. Змагання проходять за наступними видами спорту: баскетбол на колясках, волейбол сидячи і веслування в залі.

10-14 вересня 2014 відбулися перші змагання в Лондоні в Олімпійському парку королеви Єлизавети. Україна вперше отримала право взяти участь у змаганнях рік тому.

Доля в цих відбіркових змаганнях взяли також сім ветеранів полку "Азов".

За підсумками змагання "азовець" з Черкас Олег Толмачов може увійти до збірної України на змаганнях Invictus Games.

Раніше "кіборг" Вербич прокоментував напад на себе.

Хайп-таксі #21: що для вас 9-е травня