ua en ru

Ветеранів в РФ підвезли до "Вічного вогню" на машині похоронного бюро (фото)

Ветеранів в РФ підвезли до "Вічного вогню" на машині похоронного бюро (фото) Фото: пенсіонери (klukva-sugar/ivejournal.com)

Чиновники намагалися викрутитися з ситуації, але безрезультатно

У російському місті Челябінськ в ході пропагандистського "Маршу пам'яті" пенсіонерів катали на машині місцевого похоронного бюро. Про це повідомляє телеграм-канал "Кутикули".

"Сьогодні на покладання квітів до Вічного вогню ветеранів привезли на машині похоронного бюро "Долг", - йдеться в повідомленні.

У той же час чиновники намагалися виправдатися, нібито заходом займалися члени громадської організації "Люди долга". Проте пізніше з'ясувалося, що вона, також як і фірма ритуальних послуг "Долг", є одним цілим. Саме тому пенсіонерів везла машина похоронного бюро.

Ветеранів в РФ підвезли до "Вічного вогню" на машині похоронного бюро (фото)

Фото: пенсіонери на машині похороного бюро (t.me/cuticles)

До речі, 51-річний житель міста Рені в Одеській області звернувся в поліцію із заявою про те, що хтось стріляв з його вікон. На місце інциденту виїхали співробітники правоохоронних органів. Там вони встановили, що з вікон житлового будинку, який виходить на місто, обстріляли сім'ю невеликими кулями.

Нагадаємо, в урочищі Яла на Прикарпатті у неділю, 15 квітня, загубився 90-річний житель Червоногограда. Про це повідомило управління цивільного захисту населення Івано-Франківської ОДА.

За інформацією журналістів, чоловік перебував у складі туристичної групи з Львівської області, яка приїхала відвідати могилу полковника УПА Василя Сидора на військове прізвисько "Шелест".

Коли стало відомо, що пенсіонер пропав, місцеві рятувальники почали пошукові роботи. До операції залучили п'ять рятувальників з особового складу Осмолодского відділення ДСНС. З настанням ночі у 01:30, 16 квітня, пошуки довелося припинити. Рятувальну операцію відновили вранці в 7:00.