ua en ru

"Вигляд у них дурнуватий": бійці ООС розповіли, як перехитрили бойовиків на Донбасі

"Вигляд у них дурнуватий": бійці ООС розповіли, як перехитрили бойовиків на Донбасі Фото: mil.gov.ua

Їм вдалося затримати терористів

Бійці ООС хитрістю затримали трьох бойовиків на Донбасі. Ще одного їм вдалося ліквідувати. Про це повідомляє ТСН.

щодня Окупанти стріляли в бік українських опорників. Бійці ООС кілька разів намагалися дистанційно змусити терористів припинити вогонь.

"Вони кошмарили. Раз ось кошмарили і пішли. Ми насипали, але не так, як нам хочеться. Не знали, чому, а ось тепер пішли і знаємо", - зізнається військовий з позивним "Араміс".

До позиції бойовиків наші бійці наблизилися до вечора, підійшли впритул без єдиного пострілу і застали бойовиків зненацька. Терористи про щось між собою говорили і випивали.

"Він єдиний вийшов із зброєю, і то вона була у нього напоготові, як у вартового. Він взагалі до війни не був готовий – він нашого старшого групи прийняв за свого – ще б трохи, і він би віддав йому честь", - розповів "Араміс".

Відео: Українські бійці перехитрили терористів (tsn.ua)

Український військовий прикинувся командиром бойовиків, зробив їм зауваження за пияцтво на посаді і повів на вулицю будуватися.

"Вигляд у них, звичайно, був такий дурнуватий. Ну, після того, як ми їх почали відводити від бліндажа – це, мабуть, єдиний, який там здогадався про щось і почав пробувати щось зробити з незарядженим зброєю, і був знищений", - розповів боєць "Вокер".

У бойовиків не було документів. За їх словами, паспорти вилучило керівництво. Затримані терористи виявилися мешканцями Горлівки і Єнакієвого, а знищений бойовик був уродженцем Росії. Він служив у "Беркуті", а після Майдану, втік до окупантів на Донбас і спочатку працював таксистом.

"Вони всі намагаються покаятися в першу чергу, що роботи немає, що лихий поплутав, що діватися нікуди", - констатують українські бійці.

Раніше у мережі показали, як бійці ООС знищили позицію бойовиків.

У квітні Україна втратила 11 захисників