ua en ru

"Відео не передає запах": в лікарні Києва організували "наливайку"

"Відео не передає запах": в лікарні Києва організували "наливайку" Фото: Лікарня швидкої допомоги (facebook.com-BSMPKiev)

Користувачі мережі обурюються з цього приводу

У київській лікарні швидкої допомоги пацієнти розпивають алкоголь прямо в будівлі. Про це повідомили на сторінці "Київ Оперативний" Facebook. Відповідне відео опублікували в соцмережі.

"Нормальну "наливайку" влаштували в БСП і нікому немає справи. До речі, кажуть, що наливає їм співробітник лікарні. Для всіх це, напевно, норма?" - написали під роликом.

"Відео не передає запах": в лікарні Києва організували "наливайку"

Відео: У травмпункті розпивають алкоголь (YouTube/Київ Оперативний)

Користувачі в коментарях обурилися ситуацією у травмпункті.

"Чому ви не пишете про те, як лікарня дає притулок від холоду бомжам, напевно, було б веселіше, якби ця весела компашка склеїла ласти де-то не під травмпункту, о, ось це була тема для розмов, як пару місяців тому...", - написав Олексій Васильєв.

"Правильний пост. В 5 ранку пройдіть з приймального до ліфтів. Будете йти вздовж десятки сплячих бомжів на каталках (усіх вступників возять). І людей з пораненнями і т. п. вздовж них возять. Сказати антисанітарія - не сказати нічого", - прокоментував Павло Дзюбак.

"Хто-небудь з тих, хто написав знає специфіку цієї лікарні? Туди везуть з усього міста бомжів з обмороженням, отруєнням, наркош з передозом. Їх "друзі" сидять внизу і чекають - як колегу влаштували. Спробуйте не пустити чи не прийняти у відділення, ви ж перші і влаштуєте крики - відмовили меддопомоги. Лікарям і медсестрам, які лікують, рятують цих людей, потрібно пам'ятник ставити. Так що ви визначитеся - вам шашечки чи їхати", - відреагувала Ніна Світлична.

"Відео не передає запах": в лікарні Києва організували "наливайку"Скріншот коментарів (facebook.com/KyivOperativ)

"Що це взагалі за прикол пускати бомжатню в БСП? Чому нормальні люди повинні перетинатися разом з цими покидьками", - запитав Олексій Леонідов.

"Відео, до речі, зовсім не передає той запах, який там мешкає від цих джентельменей з ледями", - написав Артем Шуляк.

"Відео не передає запах": в лікарні Києва організували "наливайку"Скріншот коментарів (facebook.com/KyivOperativ)

Як раніше повідомлялося, волонтера обурила ситуація з опіковим центром у Києві.